Віртуальна прогулянка

Віртуальна панорама може привести багато нових клієнтів.

Вона дає можливість оцінювати предмет покупки дистанційно (без відвідування магазину, готелю, ділянки землі і т.д.). Потенційному покупцеві дає можливість краще розглянути і швидше прийняти рішення про покупку, бронюванні, або замовленні у вас чого-небудь. Віртуальна панорама збільшує ймовірність покупки саме у Вас, на відміну від конкурентів, оскільки захищає клієнта від непередбаченого результату — він бачить те, що купує.

Це потужний маркетинговий інструмент — завдяки віртуальній панорамі можна вирішити широкий спектр завдань, з якими стикається будь-який бізнес:

  • збільшення обсягу продажів

  • зниження витрат часу на спілкування з клієнтом і презентацію об’єкта продажу,

  • залучення іноземних інвесторів

  • зниження відсотка відмов від покупки і т.д.

Окремим пунктом можна виділити престижність. У сучасному світі важливо стежити за новими технологіями, щоб завжди бути на крок попереду конкурентів, і ті компанії, які першими освоюють необхідні технології і застосовують їх у своєму бізнесі, сприймаються як лідери і з ними престижніше працювати.

Що це дасть Вам:

Запорука успіху Вашого бізнесу — показати клієнту свій продукт у всій його красі. Для цього якнайкраще підходить віртуальна екскурсія.
Вона пропонує неймовірний «ефект присутності» — гість Вашого веб-сайту може вільно оглядати приміщення з відчуттям, наче він перебуває там насправді.

Доведено, що користувач Інтернету практично не здатний протистояти спокусі перегляду ефектної, привабливої віртуальної екскурсії.
Більше того, відвідувачі веб-сайтів цінують можливість вільно переміщуватись і оглядати об’єкт.
Дайте своїм клієнтам таку можливість, розмістивши на веб-сайті захоплюючу віртуальну екскурсію.
Також можливість розміщати подорож на сайтах, де рекламуєтесь.

Що це дасть Вашим клієнтам:

Людині хочеться в точності побачити те, що їй пропонується. Екскурсія на основі сферичних панорам переносить гостя у будь-яку точку Вашої власності, незалежно, зовні це чи всередині приміщення.
360-градусна сферична фотографія — єдина ефективна альтернатива реальному візиту Вашого клієнта.

 

Для замовлення звертайтесь Контакти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *